TEPOVÁNÍ 

Mokré čištění  lze nazvat také jako extrakční čištění, chemické čištění, strojní čištění či tepování. Při mokrém čištění je do tkaniny pod tlakem vstřikován čisticí prostředek smíchaný s vodou a nečistoty jsou ihned odsáty do oddělené sběrné nádrže. Dochází tak ke kvalitní regeneraci vláken a provonění čištěného povrchu. Pokud se jedná o extremní zněčištění, je vhodné aplikovat čisticí prostředek, vyčkat cca 10 minut a poté nečistoty odsát. Při extrémním znečištění se aplikuje čistící prostředek i vícekrát. 

Po vyčištění zůstává čištěný povrch mírně navlhlý a doba schnutí je závislá na teplotě prostředí, materiálu a větratelnosti v objektu. Pro kompletní vyschnutí doporučujeme vyčkat 5 - 10 hodin (v případě koberců) a 12 - 24 hodin (v případě sedaček). 

TEPOVÁNÍ KOBERCŮ

Strojové čištění  koberců metodou tepování za mokra s důkladným odsátím vody. 

 - běžné koberce

 - koberce s vysokým vlasem

 - kusové koberce

TEPOVÁNÍ SEDAČEK, KŘESEL A ŽIDLÍ


Sedačky, sedací soupravy, křesla a čalounění židlí se špiní pomalu, zato nepřetržitě. Pozvolnému znečišťování oči přivyknou, a tak je rozdíl mezi čistou a zašlou sedačkou vidět teprve po vyčištění. 


BABY CLEAN

tato služba je, přímo navržena pro maminky, tatínky a hlavně pro spokojené miminko. Baby clean poskytuje čištění, dezinfekci a údržbu kočárků, dětských autosedaček, vajíček, matrací.

Prodáváte nebo kupujete kočárek a chcete ho mít 100% čistý, tak služba Baby clean je přímo tady. 

Naší prioritou je Váš příjemný pocit, že vaše dítko jede v čistém, funkčním a zdravotně ošetřeném kočárku nebo autosedačce.

K čištění vašich potahů kočárků/autosedaček/cestovních postýlek používáme výhradně značkový stroj Kärcher, který potah důkladně vyčistí od nečistot (prach,zbytky jídla,hygienické havárie,..) a od různých alergenů ( plísně,roztoči,..). Čištění provádíme na naší provozovně.